Masaże Aroma Therapy

Masaże

Aroma Therapy

Masaż sportowy

Na obolałe ciało

Masaż sportowy

 

Masaż sportowy jest najbardziej popularnym zabiegiem i skupionym na mięśniach głębokich. Masaż sportowy rozpoczyna się rozgrzewką mięśni.

Używane są olejki, które pozytywnie stymulującą umysł i ciało. Pobudzają krążenie krwi i tym samym odświeżają całe ciało. Metoda masażu sportowego opiera się na technice naciskania i rozciągania najgłębszych mięśni.

Masaż łagodzi ból mięśni i stawów, zalecany jest osobom, które przebyły kontuzje sportowe. Ten rodzaj masażu ma wiele pozytywnych działań, jednak jego główną zaletą jest skierowanie energii życia w celu odnowy organizmu. Gwarantuje zdrowie i zachowanie młodości, zarówno fizycznie jak i psychicznie.

60 min.  170 zł

90 min. 220 zł

 

Masaż szwedzki

Rozluźnienie ciała

Masaż szwedzki

 

Połączenie klasycznej metody masażu i masażu szwedzkiego zapewnia całościowe rozluźnienie ciała.

W tym zabiegu tajne, tajskie ziołowe olejki do masażu są wykorzystywane do uwolnienia bólu i stresu w mięśniach.

60 min. 170 zł

90 min. 220 zł

 

Masaż olejowy

Łagodzi zmysły

Masaż olejowy

 

Delikatny i bardzo relaksujący masaż ciała, który łagodzi wszystkie zmysły. Wykorzystywane są do niego orientalne mieszanki olejku oparte na tajnych recepturach.

Aromaterapia jest to niezwykle przyjemne i relaksujące doświadczenie, podczas którego powoli i delikatnie  wykonywany jest masaż z wonnościami. Olejek odparowuje i stymulująco wpływa na ciało i umysł.

Olejki eteryczne uzyskiwane są z owoców, nasion i roślin poprzez destylację lub zmiażdżenie. W celach leczniczych wykorzystywane są olejki ziołowe. Pomagają na bezsenność, bóle mięśni i stawów, problemy hormonalne i stres. Działanie olejków stymuluje także metabolizm, krążenie krwi oraz pomaga usunąć toksyny z organizmu.

Aromaterapia poprawia zdrowie i samopoczucie w sposób holistyczny, dając energię i gwarantując dobre samopoczucie, które trwa przez długi czas po zabiegu.

60 min. 170 zł

90 min. 220 zł