Masaże ciała

Odpręż się

Masaże ciała

Tradycyjny masaż tajski

Relaksuje i łagodzi

Tradycyjny masaż tajski

 

Sztuka tradycyjnego masażu tajskiego jest oparta na bogatej wiedzy o zdrowiu człowieka. Podstawową ideą masażu jest zrelaksowanie i złagodzenie bólu napiętych mięśni, które masowane są i rozciągane rękami, łokciami, ramionami i kolanami.

Po masażu pojawia się cudowny efekt rozciągnięcia ciała i poczucie spełnienia, które sprawi, że nasz sen będzie znacznie głębszy i zdrowszy niż dotychczas.

60 min. 110 zł

90 min. 160 zł

120 min. 200 zł

 

Czas na odprężenie

Odstresuj się

Czas na odprężenie

 

Masaż redukuje uczucie stresu, koncentrując się na głowie, szyi i mięśniach górnej części pleców. W tym zabiegu wykorzystywane są tradycyjne, aromatyczne olejki tak, aby zrelaksować napięte mięśnie i ukoić zmysły.

30 min. 70 zł

 

Refleksologia 62 punkty – Leczniczy masaż stóp

Leczniczy masaż stóp

Refleksologia 62 punkty

 

Masaż, który odpręża i zmiękcza stopy zmęczone codziennym chodzeniem. Do masażu używa się tajskich balsamów ziołowych, które łagodzą i relaksują stopy.

60 min. 100 zł

 

Masaż z gorącymi kompresami ziołowymi

Gorące

Kompresy ziołowe

 

Połączenie delikatnego uciskania unerwionych części ciała ciepłym ziołowym okładem (stemplem) z masażem olejowym. W tym masażu, strumienie energii ciała są stymulowane przez uciskanie punktów akupresurowych. Wynikiem jest zrelaksowanie, odnawianie i spokojne samopoczucie.

90 min. 220 zł

120 min. 250 zł

 

 

Masaż tajskimi olejami i ziołami

Masaż

Tajskie oleje i zioła

 

90 min. 260 zł

 

Masaż gorącymi wulkanicznymi kamieniami

Ciepło i aromat

kamienie wylkaniczne

 

Masaż relaksacyjny wykonywany ciepłymi kamieniami wulkanicznymi z użyciem aromatycznego olejku. Masowanie ciepłymi kamieniami relaksuje i łagodzi ból mięśni.

90 min. 240 zł

120 min. 290 zł