Rezultaty masażu zależą również od Ciebie


Rezultaty masażu zależą również od Ciebie

Jak przygotować się do masażu, jak zachowywać się podczas masowania, a jak po zabiegu? Czy trzeba martwić się o tych kilka aspektów, korzystając z usług oferowanych przez masażystów po raz pierwszy, a może wystarczy przyjść do salonu jedynie z dobrym nastawieniem? Te i wiele innych pytań padają z ust naszych gości niemal codziennie. Dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do zapoznania się z naszym nowy artykułem i skorzystania z porad, którymi dzieli się z Wami ekipa Tao Therapy.

Przed zabiegiem

Aby w pełni cieszyć się wizytą w naszym Tao Therapy, przed wykonaniem zabiegu proponujemy odświeżyć ciało, a także oczyścić je z nałożonych poprzednio kosmetyków. Zachęcamy również naszych gości do sięgnięcia po ulubiony peeling, dzięki któremu wszelkie substancje odżywcze stosowane podczas masażu będą lepiej i równomierniej wchłaniały się w skórę. Ta z kolei będzie lepiej reagowała na dotyk, tym samym powodując zwiększenie uczucia relaksacji. Ponadto, jeśli nie chcecie robić tego sami i wolicie zaufać profesjonalistom, na miejscu możecie poprosić o wykonanie peelingu nasze masażystki.

Jeśli natomiast wybraliście zabiegi masowania szyi, twarzy czy dekoltu należy wykonać również pełen demakijaż tych partii ciała. Ponadto każdej osobie, która posiada długie włosy, proponujemy spiąć je na czas pobytu w Tao Therapy. Ułatwi to niewątpliwie pracę samej masażystce, a także utrzyma kosmyki z dala od olejów. Warto również wiedzieć, że aby masaż przyniósł oczekiwany efekt, nie wykonuje się go na ciele ozdobionym biżuterią. Należy ją zdjąć, aby osoba wykonująca zabieg mogła mieć swobodny dostęp do każdej części ciała, nawet uszu czy palców u dłoni. Ostatnim, równie ważnym aspektem, często pomijanym przez naszych gości, jest obfitość i pora spożycia posiłku przed umówioną wizytą. Często przejedzenie bądź głód mogą powodować lekki dyskomfort podczas zabiegu, dlatego proponujemy na godzinę przed masażem spożyć lekki posiłek. Nie należy również sięgać po kawę czy herbatę, które mogłyby niepotrzebnie pobudzić organizm.

W trakcie zabiegu

Sam zabieg ma nie tylko odprężyć, ale i wyciszyć organizm. Ważne, aby podczas masowania czuć się komfortowo, dlatego dobre nastawienie to połowa sukcesu. Z doświadczenia wiemy, że trudno jest nam odłożyć wszelkie sprawy na bok, zapomnieć o pracy, domu i obowiązkach. Jednak podczas wizyty w Tao Therapy warto postawić na siebie, wybrać jeden z tajskich masaży, zrelaksować się, spowolnić oddech i po prostu zamknąć oczy. To naprawdę działa! Jeśli podczas zabiegu będziecie mieli jakieś pytania bądź poczujecie jakiś dyskomfort, zawsze prosimy o poinformowanie o tym masażystki. Jesteśmy otwarci na sugestie, a także indywidualne potrzeby naszych gości, dlatego to od Was zależy jak przebiegnie każda z wizyt. Mimo iż najlepsze efekty relaksacyjne, a także terapeutyczne, osiągane są poprzez masowanie nagiego ciała, nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, aby nasi goście pozostali na czas zabiegu w specjalnie do tego przygotowanych strojach. Najważniejszym aspektem pozostaje tu nadal Państwa komfort, a także wyciszenie siebie i regeneracja ciała.

Po zabiegu

Po zakończeniu zabiegu poprosimy Was o pozostanie na stole do masażu przez kilka minut. To w naturalny sposób pozwoli organizmowi na powrót do pełnej równowagi. Sam zabieg rozluźni mięśnie, a także zwiększy poziom odprężenia, dlatego bezpośrednio po masowaniu zalecamy unikania gwałtownego oziębienia ciała. Ponadto naszym gościom, którzy przyjechali do nas samochodem, proponujemy odczekać minimum kwadrans, zanim z powrotem wsiądą za kierownicę. Dzięki temu będziecie pewni, że możecie bezpiecznie podróżować. W tym czasie polecamy napić się wody, by odpowiednio nawodnić i oczyścić organizm.

Wszystkie porady dotyczące przygotowania do samego zabiegu, tego, co robić w trakcie trwania masażu czy po jego zakończeniu, mają Wam pomóc w jak najlepszej relaksacji ciała i umysłu. O sukcesie i rezultatach świadczy więc nie tylko dobrze dobrana metoda masowania, ale również szereg innych, drobnych działań, które w dużej mierze zależą od Was. Jesteśmy pewni, że po takiej dawce informacji wasze przyszłe zabiegi będą obfitować w jeszcze lepsze efekty i zadowolenie.

Categories