Slow life i masaż tajski…


Slow life i masaż tajski…

Slow life i masaż tajski, czyli jak się zrelaksować podczas szału świątecznych przygotowań.

Życie człowieka w XXI wieku to bycie w ciągłym biegu. Dni stają się podobne do siebie, a my nagle dziwimy się, że czas tak szybko płynie. Mijają jedne święta, potem kolejne. Tym bardziej warto odłożyć na chwilę zegarek i zrobić coś w swoim własnym tempie, nie oglądając się na pędzący świat, a skupiając na sobie. Szczególnie teraz, w czasie nadchodzących świąt, warto na chwilę zwolnić. W Tao Therapy wprowadzamy filozofię slow life poprzez zbawienne i relaksujące działanie tradycyjnego masażu tajskiego, będącego „jogą dla leniwych”.
Liczy już on sobie ponad 2500 lat. Jest połączeniem akupresury, ajurwedy i jogi pasywnej, dlatego właśnie czasem nazywany jest tak nazwany. Usuwa on napięcia z mięśni i stawów, wzmacnia je i poprawia ich elastyczność. Jego zastosowanie pozwala uwolnić od bólu głowę, plecy, ramiona czy kark. Pobudza też układ krwionośny i limfatyczny. Masaż, poprzez rytmiczne ruchy i ucisk poszczególnych części ciała, wprowadza je w stan głębokiego odprężenia.
Oprócz tradycyjnego masażu tajskiego można odpocząć także w trakcie jego aromaterapeutycznej wersji, wykorzystującej pachnące olejki. Dają one efekt głębokiej relaksacji, przywracają równowagę, stymulują siły witalne, a także wzmacniają odporność organizmu. Stosowane są zarówno podczas masażu szwedzkiego, jak i sportowego. Ta starożytna metoda ma głęboki efekt terapeutyczny dla ciała.
Osobom spragnionym innej formy relaksu oferujemy peelingi całego ciała z użyciem soli morskiej, olejków eterycznych i wody. Podczas gdy ciało jest smarowane i dokładnie owijane przeprowadzany jest masaż głowy. Dzięki takiemu zabiegowi poprawia się krążenie, a skóra jest oczyszczona i odżywiona.

Relaksacyjny masaż twarzy to propozycja dla tych, którzy chcą poprawić stan swojej cery poprzez delikatne złuszczanie jej naskórka wysokiej jakości maskami i balsamami, tworzonymi na bazie tajlandzkiego błota mineralnego.

Osobom prowadzącym siedzący tryb pracy polecamy masaż ramion i barków, który dzięki uciskaniu palcami, dłońmi i łokciami uwalnia powstałe w nich napięcie, łagodzi zmęczenie, poprawia krążenie krwi i przywraca ogólną równowagę.

W Tao Therapy kultywujemy utrzymanie zdrowego balansu i harmonii w codziennym, pełnym stresów życiu. Staramy się być miejscem, gdzie na chwilę można zapomnieć o codziennych troskach i pomyśleć przez chwilę o sobie. Jeśli chcesz odzyskać równowagę oraz pozwolić sobie na odrobinę relaksu dla ciała i umysłu, przyjdź do nas i sprawdź szeroki zakres usług, który pozwoli Ci odprężyć się podczas gorączki świątecznych przygotowań.

Categories