Tao Therapy – Spa

Tao Therapy

SPA

 

TAO THERAPY

Odpocznij, zrelaksuj się, zatrzymaj i zostaw swoje zmartwienia.

Relaks umysłu i rewitalizacji ciała jest tym, czego każdy potrzebuje w dzisiejszych czasach aby odpocząć po intensywnym dniu, troskach, napiętym harmonogramie i głośnym mieście w którym żyjemy.

Pozostaje jednak pytanie… Kiedy i jak można sobie pozwolić na to, aby złapać chwilę oddechu, przeznaczyć czas na relaks ciała i ożywić swoje zmysły?

W TAO THERAPY można spotkać wszystko to, o czym marzy nasze ciało i umysł… To miejsce w którym można cieszyć się pięknem dotyku, odprężeniem ciała, relaksem i spokojem. Nie wolno jednak zapominać, że TAO THERAPY to także służba zdrowiu pochodzącemu z sił naturalnych. Czerpanie z wody w kombinacji z alternatywnymi metodami leczenia, ma na celu stworzenie równowagi między ciałem a duszą, nastrojem a umysłem. Najważniejszą ideą jest  skupienie się na pięciu zmysłach: wzroku, dźwięku, smaku, zapachu i dotyku.

Wielką wagę w TAO THERAPY kładziemy na korzyści płynące z terapii, która pozwala doskonale zrelaksować ciało. Naszym zadaniem jest rozpieścić ciało i umysł poprzez zabiegi pielęgnacyjne wykonywane przez naszych terapeutów.

Oferujemy REFLEKSOLOGIE STÓP, która zawiera elementy akupresury. Jest to starożytna metoda masażu polegająca na masażu uciskowym poszczególnych punktów ciała. Punkty te nazywają się receptorami, znajdują się w strefie stóp i dłoni i odpowiadają za poszczególne części ciała. Uważa się, że ta technika pomaga dotleniać tkanki, poprawia krążenie, łagodzi ból i leczy wiele chorób ostrych i przewlekłych.

W naszej ofercie znajdują się również TRADYCYJNE MASAŻE TAJSKIE, które działają zarówno uspokajająco jak i energetyzująco. Zawdzięczamy to sztuce uzdrawiania pochodzącej z Chin i Indii, która obejmuje połączenie technik akupresury i rozciągania. Masaże są wykonywane na specjalnych odpowiednio twardych materacach, przeznaczonych wyłącznie  do masażów tajskich. Podczas zabiegu Klient ubrany jest w przygotowany przez nas strój. Masaż ten pomaga rozluźnić stawy i mięśnie. Na tle tradycyjnym masaży tajskich wyróżnia się masaż ziołowy, podczas którego ciepłymi stemplami ziołowymi dociskane są meridiany ciała. Rodzaj ziół znajdujący się w stemplach jest szczególnie dobry na bóle mięśni, problemy z krążeniem krwi, pomaga także tonizować skórę.

Zachęcamy również do spróbowania AROMATERAPII, która przeprowadzona jest specjalnymi olejkami do masażu. To starożytna metoda terapeutyczna, w której wykonuje się masaż olejkami eterycznymi pochodzącymi z roślin, liści i kwiatów. Olejki są stosowane do ciała podczas masażu szwedzkiego i sportowego, który dodatkowo pobudza przepływ krwi i limfy.

Kolejną z naszych propozycji jest PEELING całego ciała, który przy użyciu różnych kombinacji soli morskiej, olejków eterycznych i wody, złuszcza martwe komórki.  Peeling odżywia skórę, poprawia krążenie, oczyszcza i nadaje blasku nawet najbardziej wrażliwej skórze. Podczas  20 minutowego leżenia w leczniczym okładzie, nasze ciało posmarowane jest ziołami i owinięte w prześcieradło. Czas oczekiwania umila  masaż głowy.

RELAKSACYJNY MASAŻ TWARZY poprawia cerę i gwarantuje delikatne złuszczanie, poprzez zastosowanie odpowiedniej maski i balsamu. Maseczki do twarzy są zrobione na bazie błota mineralnego, które zostało wydobyte w Tajlandii.

W naszej ofercie znajdują się także 30 – minutowe MASAŻE RAMION I BARKÓW. Polegają one na specjalnym uciskaniu palcami, rękami i łokciami obszarów w których powstaje napięcie pleców i barku. Ten rodzaj masażu jest bardzo dobry przy nagłych zmianach strefy czasowej (jetlag), ponadto łagodzi zmęczenie i napięcie oraz poprawia krążenie krwi.

Dla miłośników siedzenia przed komputerem posiadamy masaż, po którym znikną napięcia najgłębszych mięśni, na co dzień powodujące  przewlekły ból.  Masowanie nie jest aż tak energiczne, jak przy zwykłym masażu, dlatego tkanki miękkie otwierają się na głębszych poziomach.  Aby efekty były takie same na całym ciele,  masaż należy powtarzać.